sadsad x
asdasd

Abiye

Abiyelerin günlük kullanım yerine, özel günlerde ve düğünlerde kullanım için çok daha avantajlı bir kıyafet yapısı bulunmaktadır. Bu alanda sadece ürünün genel özellikleri nedeniyle değil, yapılacak kombinlerdeki çanta ve ayakkabı çeşitleri tarzı doğrudan etkiliyor. Uyumundan ötürü de özel olarak renk ile desen seçimine dikkat edilmesi yeterli olmaktadır. Küpe, yapılı saç, topuklu ayakkabı ve kıyafetle kontrast için kullanılan veya aynı renkteki bir abiyenin tercih edilmesi gerekmektedir. Böylelikle tam anlamıyla tarzınızı ortaya çıkartabilir, ekstra parçalara ihtiyaç duymadan, hem iç hem de dış mekanda en çok dikkat çeken kişi olabilirsiniz.

1 2 3 .... 14 15 16

Yeni Sezon Kadın Abiye Modelleri

Tek omzu açık, tek omzu askılı, yırtmaç veya dekolteye sahip olan birbirinden farklı abiye modeli, her sezon olduğu gibi bu sezon da ilgi görmeye devam ediyor. Özel fiyatları için oluşturulan indirim oranlarından yararlanmak isteyen her bir müşterinin Arda New Line sitesini kullanması, arama bölümünde ise abiye terimini aratması gerekmektedir. Böylelikle tüm markaların yeni sezondaki abiye modelleri karşınıza çıkacak, hangilerini satın almak istediğinize bağlı olarak üzerlerine tıkladığınızda, beden ölçüleri hakkında bilgi edinebileceksiniz.

Popüler Kadın Abiye Markaları

Parlak veya mat kıyafet tercihinizi yaparken, özel günlere yönelik bir kombinde, abiye kullanımı için direkt olarak buna yönelik ayakkabıyı ve çantayı şık tarzla kullanmanız gerekmektedir. Popüler kadın abiye üreticilerinin Türkiye’de de her zaman için sadece tek renk olan modelleri değil, çift renk veya aynı materyalin farklı dikiş tekniğiyle değerlendirilmesi dikkat çekiyor. Uzun boylu veya kısa boylu olmanıza bağlı olarak tarzınızı farklı abiye modelleriyle, kıyafete dair herhangi bir sorun yaşamadan özel olarak yansıtma olanağına sahipsiniz.

Kadın Abiye ve Kombini

Yeni sezonun ürünlerini inceleyerek, hangi model için nasıl bir kombin yapılması gerektiğine karar verebilir, kırmızı ve siyah başta olmak üzere birçok rengi kullanabilirsiniz. Fiyat ortalaması, ürün seçeneklerinin çokluğu, bileklik ve kolyeyle elde edilen uyum da kadın abiyelerinin özel olarak ilgi görmesini sağlıyor. Sadece yaz düğünleri için değil, kış düğünleri için de oldukça şık bir görünüme sahip olabileceğiniz pek çok abiyeye, bu kıyafetlerin üreticilerini inceleyerek erişme fırsatınız bulunmaktadır. Sırt veya göğüs dekoltesinin ön planda olduğu, yırtmacıyla dikkat çeken, diz boyundaki elbiselerde de kol ile omuz detaylarının her zaman şık olması gerekmektedir. Tarzınızı oluştururken, hangi kıyafetin size daha çok yakışacağına, kemer detayı ve takılarla yapılacak kombini düşündükten sonra karar vermeniz gerekmektedir.
br> Ayakkabılarınızın, takılarınızın ve çantanızın uyumlu olması, istendiği taktirde kıyafetin bunlardan tamamen farklı bir tarz ile görünüme sahip olması yeterlidir. Böylelikle üst bölüm için tülü, alt bölüm için daha koyu renklere yer verilen, işlemeli veya parlak taşlı kıyafetlerde, askı bulunup bulunmaması da önem teşkil ediyor. Omuz ve kol bölümünde tüllü bir tasarım olabileceği gibi, askılı ve kolları kaplayan herhangi bir materyalin kullanılmadığı tarzlar da siyah uzun topuklu ayakkabılarla birlikte kullanılabilir. Tek omuz askılı modellerin direkt olarak kış veya yaz düğünleri fark etmeksizin, üzerinize kıyafetinizle zıt renkte bir şal alabilirsiniz. Kısa deri mont ile kullanımda da sonbahar, ilkbahar mevsimleri için hem kır düğünlerinde hem de salonlardaki düğünlerde şıklığınızdan hiçbir şekilde taviz vermemiş olacaksınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.