sadsad x
asdasd
Kurumsal

ARDA 1974 yılında Tuzpazarı/Bursa'da ARDA NEWLINE olarak tekstil sektörüne başlangıç yapmış ve aynı zamanda bayan hazır giyiminde moda üretiminin ilk adımlarını atmıştır. İlk perakende satış noktasını 1988 yılında Okçular Çarşısı'nda açmıştır. Büyüyen hedefler ve artan talepler doğrultusunda 6. şubesini de açmıştır. Arda New Line hızlı, devamlı, tutarlı olmanın kaliteli ürün ve hizmetleri düşük maliyetlerle rekabetçi pazara sunmanın saygın ve lideri olabilmek için kaliteli ürün, cazip fiyat politikası, müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Yeni bir dönemle birlikte 7/24 hizmet anlayışımızı online mecralarla birlikte devam ettiriyoruz. 


Vizyon

Daima yeni, kaliteli ve güvenilir bir firma olarak herkese istediği ürünü en iyi şekilde, en iyi şartlarda ve en kısa zamanda sağlamaktır.Vizyon

Her geçen gün bir yeniliğin ortaya çıktığı tekstil sektöründe gelişmeyi ve büyümeyi kendine hedef edinen tecrübeli kadrosu ve istikrarlı adımları ile kendinden emin ilerlemektedir. ''Kalite her zaman güven, güven daima kaliteli bir müşteri potansiyeli demektir''. Arda New Line kaliteyi her zaman kendine bir görev edinmiştir. Bu görevi yerine getirmenin huzurunu her zaman yaşayan Arda New Line çalışanları, firmalarını iç ve dış piyasada hatırı sayılır bir yere getirmiştir. Gelecek yıllarda daha büyük, daha kaliteli, daha çeşitli ve daha iyi bir Arda New Line için çalışmaktayız. Ülkemize her geçen gün daha fazla katkı sağlamak, her geçen gün daha fazla istihdam için çalışmaktayız. Şartlar ne kadar zor olursa olsun biz her zaman en iyisi için çalışacağız ve en iyisini yapacağız.

Ürün değişim ve iade işlemleri hakkında daha detaylı bilgi için +90 533 140 32 22 nolu telefondan Ardanewline Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09:00 - 18:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.