sadsad x
asdasd
Garanti ve İade Koşulları

Değişim Koşulları


1. Satın almış olduğunuz ürün/ürünler ile ilgili değişim talebinizi, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde yapabilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürün/ürünler de değişim işlemini yapabilmeniz için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekmektedir.
2. Değişimini talep ettiğiniz ürünleri, tarafınıza gönderilen faturanın alt kısmındaki alanı eksiksiz olarak doldurup, anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo’yla ÜCRETSİZ DEĞİŞİM avantajıyla gönderebilirsiniz. Farklı bir kargo firması ile gönderilen ürünler kabul edilmeyecektir. Değişiminizi kargoya teslim ederken mutlaka aşağıdaki firma kodumuz, kargo görevlisine belirtilmelidir. Firma kodumuz sisteme girildiğinde, firma bilgilerimiz ve adresimiz sistemden otomatik olarak çıkacaktır.
Firma Kodumuz: 407669355 Mng Kargo (Bahar Mh. 1. Uğurlu Cd. No:1/A Ardanewline mağazası  Osmangazi / BURSA)
3. Değişim yapılacak ürünlerin etiketleri ve de bilgilendirme yapışkanları çıkarılmamış olmalı ve ürüne zarar verilmeden denenmiş olmalıdır.
4. Ürünlerin, hiç bir açıdan zarar görmemiş, kullanılmamış ve de yeniden satışa çıkarılabilecek durumda olmaları gerekmektedir. Ürün, teslim alındığı zaman ki hali ile orijinal ambalajında ve de faturası ile birlikte gönderilmelidir. Ürün paketlerinin üzerinde, koli bandı veya herhangi bir yazı yazarak deforme olmamalıdır. Bu şekilde gönderilecek kargolar kabul edilmeyecektir.
5. Hijyenik Nedenlerden Dolayı Mayo,Çorap,İç çamaşırı gibi ürünlerin iade ve değişim işlemleri yapılamamaktadır.
6. İlk değişimlerinizde, Mng Kargo’yla gönderdiğiniz tüm ürünlerin kargo masrafları tarafımıza aittir.
7. Değişim için yolladığınız ürün, değişim departmanımız tarafından incelenerek isteğiniz doğrultusunda, ürün elimize ulaştıktan sonra en geç 1 ila 3 iş günü içerisinde gerçekleştirilir ve adresinize kargolanacaktır.
8. Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

İade Etme Koşulları


1. Satın almış olduğunuz ürün/ürünler ile ilgili iade talebinizi, Tüketici Kanunun Cayma Hakkı maddesi gereğince 7 iş günü içerisinde yapabilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürün/ürünler de değişim işlemini yapabilmeniz için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekmektedir.
2. İade talep ettiğiniz ürünleri, tarafınıza gönderilen faturanın alt kısmındaki alanı eksiksiz olarak doldurup, anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo’yla ÜCRETSİZ İADE avantajıyla gönderebilirsiniz. Farklı bir kargo firması ile gönderilen ürünler kabul edilmeyecektir. Değişiminizi kargoya teslim ederken mutlaka aşağıdaki firma kodumuz, kargo görevlisine belirtilmelidir. Firma kodumuz sisteme girildiğinde, firma bilgilerimiz ve adresimiz sistemden otomatik olarak çıkacaktır.
Firma Kodumuz: 407669355 Mng Kargo (Bahar Mh. 1. Uğurlu Cd. No:1/A Ardanewline mağazası  Osmangazi / BURSA)
3. İade yapılacak ürünlerin etiketleri ve de bilgilendirme yapışkanları çıkarılmamış olmalı ve ürüne zarar verilmeden denenmiş olmalıdır.
4. Ürünlerin, hiç bir açıdan zarar görmemiş, kullanılmamış ve de yeniden satışa çıkarılabilecek durumda olmaları gerekmektedir. Ürün, teslim alındığı zaman ki hali ile orijinal ambalajında ve de faturası ile birlikte gönderilmelidir. Ürün paketlerinin üzerinde, koli bandı veya herhangi bir yazı yazarak deforme olmamalıdır. Bu şekilde gönderilecek kargolar kabul edilmeyecektir
5. Hijyenik Nedenlerden Dolayı Mayo,Çorap,İç çamaşırı gibi ürünlerin iade ve değişim işlemleri yapılamamaktadır.
6. MNG Kargo’yla göndereceğiniz iadelerin kargo masrafları tarafımıza aittir.
7. İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler ardanewline.com tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 14 iş günü içerisinde ücret iadesi Kredi Kartınıza yapılacak olup, provizyon kodu tarafınıza mail yolu ile bildirilmektedir. Provizyon Kodu ile birlikte ücretin ekstrenize yansıması banka ile olan anlaşmanız çerçevesinde gerçekleşmektedir. Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda provizyon kodunuz ile beraber bankanız ile iletişime geçebilirsiniz.
8. Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.
Ürün değişim ve iade işlemleri hakkında daha detaylı bilgi için +90 533 140 32 22 nolu telefondan Ardanewline Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09:00 - 18:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.