sadsad x
asdasd
Blog

Elbisenin Rahatlığını Keşfedin

17 Temmuz 2020
Elbisenin Rahatlığını Keşfedin

Farklı tarzlara ve beğenilere hitap eden kadın giyim ürünleri ile tanınan Ardanewline’ın özgün tasarımlı elbise modelleri sana kolay seçim yapma şansı tanır. Seni özgürleştiren rahat kesimli elbiseleri ev, ofis ve sosyal yaşamında kullanabilirsin. Ardanewline kadın elbise modelleri kategorisinde her yaş grubuna ve tarza hitap eden modeller yer alır. Modern, klasik, spor, abiye ve salaş tarza özel üretilen günlük elbise çeşitleri, sana birçok model alternatifi sunar. Dikkat çekici renkler, desenler ve çizgiler taşıyan elbiselere hemen göz atabilirsin.

Özel Günler İçin Abiye Modelleri

14 Temmuz 2020
Özel Günler İçin Abiye Modelleri

Söz elbisesi, nişan ve kına gecelerinde giyebileceğiniz en özel abiye modelleri Ardanewline ürünleri içerisinde seni bekliyor. En sevdiklerinin mutlu günlerinde yanlarında olurken titizlikle dikkat edilen detayların başında ne giyebileceğin geliyor. Birbirinden şık düğün elbiseleri her mevsime ve ortama göre hazırlanan tasarımlarla karar vermeni kolaylaştırıyor. Pullu payetli modellerden sade tasarımlara, göz alıcı renklerden pastel tonlara kadar sayısız desen ve renklerden oluşan abiyeler, kesimleri ve ince detaylarıyla da birbirinden şık alternatiflerden oluşuyor. Stiline ve tercihine göre kısa abiye veya uzun abiye elbiseler ile en özel gününde istediğin ışıltıyı yakalayabilirsin.

 

Tesettür Giyimin Göz Bebeği Tunik!

11 Temmuz 2019
Tesettür Giyimin Göz Bebeği Tunik!

Tesettür giyim trendleri dünyanın her yerinde her an kendini yeniliyor. Bu trendler de deyim yerinde ise devasa bir kitle tarafından takip ediliyor. Tesettür giyim trendlerini belirleyen moda haftalarının organizasyonlarını üstlenmek için dünyanın farklı ülkelerindeki şehirler birbirleriyle yarışıyor. Bizlere de bu haftaları takip etmek ya da kendi moda çizgilerimizi belirlemek düşüyor.

Her yıl biraz daha yükselen bir ivmeyle modaya değer katan tesettür giyim içinde özellikle tunik modelleri öne çıkıyor. Bayan giyim ya da tesettür giyim dendiğinde akıllara ilk önce tunik geliyor. Bu yüzden tunik için tesettür giyimin adeta göz bebeği dersek yanılmış olmayız.

DÜĞÜN SEZONU AÇILDI, NE GİYECEKSİN?

11 Temmuz 2019
DÜĞÜN SEZONU AÇILDI, NE GİYECEKSİN?

Ardanewline markası; yılların birikimiyle büyüyüp bugüne ulaşan tecrübesini, hiçbir zaman değişmeyen ve günden güne katlanarak artan kalite anlayışıyla buluşturup baya giyim alanında sektörünün öncüsü olmaya yepyeni bir siteyle daha devam ediyor.

Alışveriş alışkanlıklarımız her geçen gün değişip gelişirken şimdi Ardanewline ile tanışmanın tam sırası. Çünkü alışverişten beklentilerimiz çeşitlense de kaliteye, şıklığa ve itiraf edelim ki alışverişe olan düşkünlüğümüz değişmiyor. Hatta her geçen gün biraz daha artıyor diyebiliriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.